Cui se adreseaza

Bark Park –  este un concept nou, realizat si implementat de catre “Asociatia Romana a Iubitorilor de Animale”.  Scopul proiectului este acela de a crea spatii de joaca la standard europene, accesibile in mod gratuit publicului larg.

In perioada 2013 – 2014, “Asociatia Romana a Iubitorilor de Animale” a implementat programul pilot al proiectului, acesta concretinzandu-se in lansarea a trei spatii in Bucuresti. Acestea sunt situate in principalele parcuri ale Capitalei, in speta in Herastrau, Cismigiu si Izvor. Cele trei zone “Bark Park” au fost realizate cu sprijinul “Administratiei Lacuri, Parcuri si Agrement Bucuresti”, dar si al lantului de petshop-uri Animax(Animax a sustinut in totalitate costurile de implementare).

Cine poate fi partener in proiect? Primarii, administratii publice locale, companii din domeniu si nu numai. Mai pes curt, oricine isi doreste sa ajute la imbunatatirea calitatii vietii animalelor de companie.

Ce beneficii ai? Promovare online si offline, conform tipului de parteneriat stabilit. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.