Echipa

Asociatia Romana a Iubitorilor de Animale s-a nascut din dorinta de a imbunatati viata prietenilor nostri necuvantatori. Un aport substantial in acest proces il are societatea si mediul in care traim. De aceea, noi desfasuram activitati ce urmaresc sa asigure cresterea, ingrijirea si protectia animalelor, precum si initierea si dezvoltarea unor actiuni si programe de sprijinire a acestora.

Ne ocupam de educarea iubitorilor de animale in vederea imbunatatirii traiului animalelor de companie cu sau fara stapan prin dezvoltarea de programe specifice.

Departamentele operationale ale Asociatia Romana a Iubitorilor de Animale sunt:

1. Departamentul Adoptii
  2. Departamentul Relatii Publice&PR
  3. Departamentul Donatii
  4. Departamentul Relatii ONG
  5. Departamentul Proiecte
  6. Departamentul IT
  7. Departamentul Organizatoric

Daca esti iubitor de animale poti sa te implici activ in activitatile noastre. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui in care din departamentele de mai jos poti sa-ti lasi amprenta prin devotament, implicare si munca in echipa.